Jazzové kvarteto kolem saxofonisty Jana Provazníka a klavíristy Augustina Bernarda, které vzniklo v létě roku 2017 v Liberci. Věnuje se především autorské tvorbě svých členů a převzatým skladbám světových i tuzemských jazzových skladatelů. Na basovou kytaru a kontrabas hraje František Kudláček a na bicí nástroje Jan Prchal.

Kapela pravidelně vystupuje ve městě pod Ještědem, kde se postupně dostává do povědomí nových posluchačů a nabírá tak energii potřebnou na expanzi do jiných měst. 

Booking e-mail: order(at)bernardmusic.cz nebo pomocí kontaktního formuláře.

Ukázky:

 
 

 

Provaz PHS

 

Jan Provazník (Saxofony) 

Narozen 1982 v České Lípě, absolvent American School Of Modern Music in Paris (partnerská škola Berklee College Of Music), kde studoval pod vedením Ricka Margitzy. Absolvoval workshopy na Kubě a ve Francii spolu s Fredem Whesley či Pee Wee Ellisem. Hudební spolupráci začal s bluesovým kytaristou a zpěvákem Bobby Houdou, doprovázel Glena Hansarda a další hudební uskupení s kterými vystupoval na mezinárodních pódiích (D,USA,F,SK). Po návratu z Francie působil čtyři roky na pozici prvního alt saxofonisty v Big´O´Bandu Marka Ottla. Spolu s ním spolupracoval např. v TV Show Leoše Mareše nebo doprovázel mnoho českých známých zpěváků (Dasha, Jan Smigmátor, Dan Bárta, Petra Janů, Karel Gott, Lucie Bílá aj.) V současné době se věnuje PHS spolu s Augustinem Bernardem.

 

 

 

 

 

Gusta PHSAugustin Bernard (Piano)

Narozen 1988 v Liberci. Absolvent skladby na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze a jazzového klavíru na Janáčkově akademii múzických umění. Skladatelsky a aranžérsky spolupracuje s Golden Big Band Prague Petra Soviče, Ilonou Csákovou, Janem Smigmatorem, Jabloneckým klarinetovým kvartetem a podílí se na tvorbě písní pro výuku angličtiny pro děti „Wow! English“ od společnosti Wattsenglish. Mezi jeho dosavadní úspěchy patří především ocenění ze skladatelských soutěží Karla Krautgartnera, Josepha Dorfmana nebo soutěže o nejlepší jazzovou skladbu roku 2015. 

 

 

 

 

Fanda Kudla PHSFrantišek Kudláček (Bass)

Narozen 1991 v Liberci. Hře na baskytaru se začal věnovat ve svých 14-ti letech. Roku 2012 zahájil studium oboru baskytara na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka. Při svých studiích na konzervatoři začal hrát také na kontrabas a od roku 2015 studuje na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka také obor kontrabas. V minulosti působil převážně v bigbeatových kapelách. Dva roky působil také v orchestru Václava Hybše.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HonzikJan Prchal (Bicí)

Od dětství se věnoval hře na violoncello. Později ho však také oslovila hra na bicí nástroje, kterou studoval u Sergiye Grygorenka (ZUŠ Jabloňová v Liberci) a Jiřího Slavíčka (HAMU v Praze). Byl dlouholetým členem Big Bandu ZUŠ Liberec vedeným Rudolfem Mihulkou. Kromě PHS spolupracuje také s dalšími hudebními uskupeními různého žánrového zaměření, se kterými koncertuje doma i v zahraničí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Termíny koncertů

Termíny koncertů

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30