Prvních několik let mu byl domovem blízký Jablonec n. N., v současnosti Rychnov u J. n. N. Jeho všestranná kreativita se projevovala již v útlém věku, kdy zde navštěvoval několik výtvarných kroužků a volnou chvíli trávil většinou vývinem důmyslných konstrukcí z jedné nejmenované stavebnice. Ona záliba byla možná hlavním motivačním činitelem pro volbu střední školy.V závěrečném ročníku ZŠ v Rychnově si zvolil pokračovat v rodinných šlépějích a zaměřil se na studium již reálných konstrukcí a technologií na SPŠ Stavební v Liberci, odkud pokračoval na blízkou TU Liberec, Fakultu umění a architektury.
 
V současnosti doufá, že změní svět.V deseti letech ho přepadla touha poodhalit podstatu onoho všudypřítomného "pružného" prostředí a jako výzkumnou metodu zvolil hru na dechové nástroje. Většinu znalostí ve hře na klarinet a interpretace hudby klasické získal od vynikajícího učitele Luboše Lachmana, fagotisty a klarinetisty působícího na ZUŠ Jablonec n.N. S jazzem se seznamoval postupně nejprve jako baritonsaxofonista, později tenorsaxofonista v místním bigbandu a v kapele známého kytaristy Bobbyho Houdy. Byl několikrát protažen soukolím frýdlantské jazzové dílny a jiných "jednorázových" hudebně školících akcí. 
 
Je členem Jabloneckého klarinetového kvarteta, R. A. Doby Bigbandu, Bigbandu ZUŠ Liberec pod vedením fenomenálního Rudolfa Mihulky.
 
 

Termíny koncertů

Termíny koncertů

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30