Příznivci jazzu pod Ještědem! V úterý 12. prosince v 18:00 se na vás chystá vánoční hudební nášup - JAZZOVÉ VÁNOCE 2017! Slavní "Tři tenoři" vystoupí za doprovodu Podještědské hudební společnosti po boku Žákovského Big Bandu ZUŠ Liberec a ex-Big Bandu ZUŠ Liberec Rudolfa Mihulky. Tak neváhejte a doražte!

Petr Sovič vypouští do světa další nahrávku svého orchestru Golden Big Band Prague ze studia Sono Records. Tentorkát píseň Já půjdu tam a ty tam, mé aranžmá s textem legendárního Zdeňka Borovce. Nechte si chutnat.

Na YouTube kanálu Wow English TV vyšel klip s písní Halloween Rap, kterou jsme se Stevem Wattsem před pár týdny natočili. Tak co na to říkáte?

Výsledek mé první autorské spolupráce s Ilonou Csákovou, píseň s názvem Pořád jsem to já, si již můžete poslechnout v archivu pořadu Dobré ráno České televize. Autorkou textu je opět Patricie Fuxová. Píseň vychází jako podzimní singl k připravované desce se stejnojmenným názvem Pořád jsem to já, která vyjde v březnu příštího roku. Odkaz na video zde: http://bit.ly/2fXuItP

Nejmladšímu zpívajícímu kapelníkovi v České republice Petru Sovičovi jsem zaranžoval americký hit I Wanna Be Like You pro jeho Golden Big Band Prague. Český text s názvem Elegán napsala talentovaná vycházející hvězda Patricie Fuxová. Píseň si můžete poslechnout na tomto YouTube videu:

02 lipa rozsa 4731 mediumMinulý týden jsem měl tu čest napsat aranžmá Balady o štyroch koňoch pro Petera Lipu a Slovenskou Filharmonii! http://www.skjazz.sk/recenzie.php?zobraz=14209

Brněnský big band Cotatcha Orchestra mého kolegy a kamaráda Jiřího Kotači natočil nové aranžmá skladby Waltz for Rose. Zde si můžete poslechnout, jak to dopadlo!

 

Skladba Nocturne for Jazz Orchestra uspěla v soutěži Karla Krautgartnera pořádané Štěpánkou Balcarovou a jejím Concept Art Orchestra. Poslouchejte zde: http://bit.ly/2xONTj7

Skladba Waltz for Rose vyhrála letošní ročník soutěže OSA (Ochranného svazu autorského) o nejlepší jazzovou skladbu mladého autora do 35 let. Zde si můžete přečíst článek na ParlamentniListy.cz: http://bit.ly/1Oe1aQ8 a video z vystoupení na Bohemia Jazz Festu na Staroměstském náměstí můžete zhlédnout níže:

 

Termíny koncertů

Termíny koncertů

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31